Міхлін Юрій Володимирович

Mikhlin1[1]

Доктор фізико-математичних наук, професор. 

Основні наукові результати зв’язані з розробкою теорії нелінійних нормальних коливань, дослідженнями стійкості нелінійних коливань, дослідженнями хаотичних коливань, віброударних коливань, проблем нелінійного віброгасіння, коливань нелінійних пружних систем, коливань роторних систем. Автор більш ніж 260 наукових публікацій, в тому числі 5 книг (в співавторстві). Автор статей в журналах «Прикладная механика», «Прикладная математика и механика», «Applied Mechanics Review», «Journal of Sound and Vibration», «Nonlinear Dynamics», «Int. Journal of Nonlinear Mechanics», «Chaos, Solitons and Fractals», «Int. Journal of Solids and Structure» та інших. Запрошений редактор спеціальних випусків в журналах Mathematical Problems in Engineering, 2010 та Journal of Sound and Vibration, 2009.

Член редколегій журналів Mathematical Problems in Engineering, Journal of Mechanical Engineering Science, Nonlinear Dynamics.

Неодноразово виступав з докладами на українських та міжнародних конференціях, що проходили в Великій Британії, Германії, Греції, Нідерландах, Ізраїлі,Італії, Росії, Франції та ін. Запрошувався для виступів на семінарах та для спільної роботи в університети Австрії, Бразилії, Великої Британії, Італії, Росії, США, Франції.

Один з організаторів і голова наукових комітетів міжнародних конференцій з нелінійної динаміки в НТУ «ХПИ» (2004, 2007, 2010 и 2013 гг.) з участю відомих вчених з Великої Британії, Італії, Канади, Кореї, Польщі, Португалії, Росії, Сербії, США, України, Японії та інших країн. Член наукових комітетів кількох міжнародних наукових конференцій.

Член Американської математичної спільноти, Німецької спільноти прикладної математики та механіки, а також спільноти ЄВРОМЕХ.

 

Адреса електронної пошти:  muv@kpi.kharkov.ua;  Yuri_Mikhlin@mail.ru
web-сторінка: http://web.kpi.kharkov.ua/apm/personal/yuri-v-mikhlin/
ResearchGate: https://www.researchgate.net/profile/Yuri_Mikhlin

Scopus profile: переглянути
GoogleScholar profile: переглянути
ID ORCID: http://orcid.org/0000-0002-1780-9346